Červenec 2010

21.7.2010 St

21. července 2010 v 20:54 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahoj Ahoj Ahoj. Jak probíhají prázdniny? Ty moje takto:
Dva týdny jsem bydlela u taťky, protože matka to semnou nevydržela ... No a pak ani taťka, že jsme rozmazlený fracek, měla bych se zamyslet nad svým chováním apod.
Ikdyž vlastně nevím, co špatného jsem udělala .. Žiju celý život sama, jenom s matkou a nejsem zvyklá na to, že najednou je v bytě dalších 150 lidí ... No, nějak jsem se nepřízpusobila.
Pořád mě nutili do práce, ať si najdu nějakou brigádu. Tak nějak jsem hledala a nic nenašla, ale jednoho krásného dne zamnou přišla kámoška, že robí v jedné firmě a pořád berou. Šla jsem na pohovor, dneska jsme byla celý den v terénu (jsem promotér), sice slibují tučné prachy, ale to jsou velké kecy .. . No, naštěstí mi jde o to, že se chci zdokonalit ve svých komunikačních schopnostech, protože ty jsou dost mizivé . Tak naučila jsem se něco o prodeji, jakým způsobem komunikovat s lidmi, napisala jsem test, pak si mě paní víceprezidentka prozkoušela a VZALI mě.
Mám radost, už z toho důvodu, že bydlím zase s matkou - Celý den bývám pryč, od zítřka pracuju 12 hodin denně, a když přijdu domů, matka bude odcházet na noční. Aháá jsem happy
Dlouhé jak cyp. .. No na opraváky se tak nějak pořád neučím, seru na to.
A ohledně mé váhy ... Sice vypadám pořád stejně, protže když jsem přišla zase domů od tatky a zkusila si jedny džíny,  padly mi pořád stejně, ALE 54 KG ... Nechápu. 2 kila dole.

Peace +M+
,0659

5 nejhorších důvodů hubnutí

20. července 2010 v 21:04 | +Melody+ |  Hubnutí
TRENDY:
Žádná žena v závislosti na výšce, věku i stavbě těla nemůže následovat úplně všechny trendy. Naštěstí! Ty současné, které velí dostat se na mnohdy extrémně nízkou váhu, ani není dobré následovat. Daleko lepší je hubnutí úměrné našemu tělu - jen při něm se můžeme cítit dobře. A cítit se dobře, to je hlavní motto úspěšné diety.

MUŽI:
Muže láká sebevědomí. A to s kily nesouvisí přímo. Můžete se sebou být spokojená, i když nemáte super míry. Muži po nich často ani netouží a za krátkou sukní se otočí ze zvědavosti (jako vy). Chtějí spokojený a šťastný život vedle spokojené a šťastné ženy. Ptejte se po tom, co chcete vy. Nutí vás do něčeho? Pryč od něj. A o pomoc mu naopak řekněte, chcete-li hubnout poté, co jste přibrala v průběhu vztahu. Je to i jeho věc.

KAMARÁDKY:
V kolektivu pracuje často tak trochu davová psychóza. A je otázka, jestli vám stojí za to dělat něco jen proto, že to dělají ostatní. Dělejte pouze to, co cítíte, že je pro vás správné. A nakonec si možná raději dejte ty špagety a vyměňte kamarádky za takové, s nimiž vám bude skutečně fajn a z jejichž strany nebudete cítit žádný nátlak.

SEBENENÁVIST:
Sebenenávist je spíše než vzhledem dána pocitem nelibosti, který vám někdo mohl "pomoct" vypěstovat. Stačí mámino "ty budeš mít tlustý nohy jako já" a žijeme s pocitem, že nikdo mít tlustší nohy ani nemůže. Tyto tzv. emoční vzorce se ukládají do mozku s neuvěřitelnou intenzitou a hlava vám je jen připomíná. Je tedy důležité začít na sobě pracovat z emočního hlediska a najít bloky zapříčiňující špatnou náladu a s ní spojené emoční výkyvy, jež zabraňují tělu hubnout. Psychika a fyzický stav jsou propojeny více, než si myslíte.

ZÁŠKODNÍCI:
Ukazovat někomu, že na to máte, vás může donutit hubnout, ale opět musím říct, že byste to měla dělat pro sebe. Zkroťte emoce a zeptejte se sama sebe, jaký pocit z výsledku budete mít a kam vás posune. Jedině tak nakonec stejně všem dokážete, že jste na to opravdu měla! A věřte, pak už vás ani jejich komentář zajímat nebude

Existuje jen jediný správný důvod pro hubnutí!

Který? Vy. Vaše láska k vašemu tělu, k sobě samým. Respekt ke zdraví a touha být na tomhle světě co nejdéle v co nejlepší formě. Proč? Jedině motivace v podobě zdraví vám vydrží dlouhodobě a přivede vás ne k drastické dietě, ale ke zdravému životnímu stylu. A to je obrovský rozdíl. Zdravý životní styl znamená radost, potěšení, porozumění tomu, jak funguje vaše hlava i tělo.

154
www.fitweb.cz +M+

1.7.2010 Čt

1. července 2010 v 13:45 | +Melody+ |  Den za dnem
1. Prázdninový den - Od včera tak jako trochu bydlím u taťky. Je tu ještě ségra a brácha, takže se budu muset uskromnit - Nepůjdu na počítač, kdy budu chtít a tak ...
Stejně si chcu užít prázky - Dokud se kurva nezačnu učit na opraváky
Tak ahojki ... Na neurčitou dobu, fakt nevím, co tu přidávat. +M+

P.S. Moc děkuji mým Sbčkám, které tu pro mě byly ... Já se vrátím