Březen 2010


Greece

25. března 2010 v 14:52 | +Melody+ |  Deník
Týden v Řecku

Chtěla jsem si s sebou vzít nějaký ten deníček a zapisovat si každý den, protože se toho stalo pravdu hodně. Ale nakonec bych to stejně nestíhala, spávali jsme tak max. 5 hodin denně, pač furt byli nějaké kalby, nebo výlety.

První den - Ubytovali jsme se u rodin a pak hnedka celá skupinka zašla na kafe (oni tam chodí na kafe často), jenomže my, jako správní češi jsme si dali piva a pili. Když byla nuda, zašli jsme k někomu domů a tak.

Lidi já si to už moc nepamatuju ...

Druhý den
Večer jsme zašli do nejlepšího klubu v Patrasu. Kde se hrabe nějaká 100dolní nebo Brodway u nás v Ostravě, ten club přesně takový, jak si vysníváš na VIP party. Všechny možné drinky, skvělá hudba. Vztahy se zamíchali hnedka první den no ... To tu pisat nechci

Třetí den
Výlet do Olympie, tam mě uča seřvala, že vůbec neposlouchám výklad. Chodila jsem pořád vzadu a vyplýtvávala kredit na volání k kámošema. Nebo sme se furt fotili. Nebo jsem kuřila, ale hlavně aby mě neviděli.

Čtvrtý den
To bylo pondělí, to byl výlet do Delf. Tam to bylo nádherné. Bylo to zakázané místo a tajné. Znáte to z řeckých pověstí ne?! Chodili tam panovníci pro rady, do věštírny. No, ale bylo hrozné vedro. Já bývám ve vedru protivná, ale i tak bylo tam nádherně. Pak jsme šly do muzea a tak. Den předtím teš, takové ty řecké sochy hobů a válečíků. Úžasné

Páty den
Už si vůbec nepa,atuju, jenom že jsme se balila a pak spala.

No mám spoustu zážitků. Chybí mi to tam. Střecha na kterou jsme pořád lozili kuřit (s kámoškou) povídat si a probírat co se stalo, dívat se na moře. A v tom teple ... Hm, smály jsme se, že tady v česku mrznete zimou a tak ...

Řecko z mého pohledu:
Strašné sociální rozdíly. Domy jsou nízké a nabuchané na sobě. Stojí obrovksá krásná vila a vedle toho stará chatrč bez oken ... Kde samozřejmě taky někdo bydlí. Stávalo se často, že za váma chodili DĚTI žebrat. V otrhaném tričku a bez bot. Nabízeli vá cokoliv, jenom aby dostali nějaké centy. Bylo mi jich strašně líto, ale řekové říkali, že je to normální a máme se to snažit ignorovat.

Centrum Patrasu je dokonalý. Všude samé restaurace, obchody (D@G, Gucci, ...) Dokonalé oblečení. Tady v Ově to nenajdete. Zamilovala jsem se do potrhaných riflí za 30 euro, no ... .
Jinak - Bavila jsem se s maminkou (borka jak cyp, dokonale vaří) - že si vláda od každé rodiny bere měsíčně 1500 euro, protože jako stát jsou v dluhu přes 6 bilionů a proto jsou v Athénách mnoho demonstrací, určitě jste už o tom slyšeli.

Cíga - Jej, takové zajímavé krabky - čtverečkované Vogue (ty byli i v Krakově na letišti), nebo jakési cíga George (Jako jirka, tak jsem svému kámošovi Jirkovi jedny koupila), a ta krabka se otvírala, zrovna mě napadá jenom notebook.

Řekové jsou strašní andílci. Nepijou, nekouří a slovo hulení ani neznají. To jsme jim radši ani neříkala, že hulím, bo by se posrali. No, když už pijou tak max. 3 piva a čast.
Za ani ne měsíc přijedou na týden oni tady a to se poserou jaké mi sme hovada. A ještě k tomu Ostrava ... Takové doupě huličů ...

Krásné pláže, modré moře, nádherné hory ... Všude. Prostě moře a na druhé straně břehu vydíte hory až do nebe.
JInak jsou řekové strašně hodní. Třeba když jako čech sviňa umíš smlouvat, dají ti slevu. Já jem tam začala zmatkovat že nemám tolik peněz, tak mi dali Red Bull zadarmo.

36 zvězdných triků pro perfektní tělo 2. část

25. března 2010 v 12:12 | +Melody+ |  Hubnutí
11. Malé hříšky
Máte nezvladatelnou chuť na hranolky a hambáče? Lepší je podlehnout, než se stresovat, že něco nesmíte - ovšem v rozumné míře! Přesně tak to dělá i Paris Hilton: "Dát si občas fastfood je uplně v pohodě." radí dědička s výškou 170cm a váhou 52 kilo. "Utiší vaši touhu po nezdravém jídle, ale nesmíte to přehnat."
pariska hilton


12. Správné načasování
Kdy je čas na sladkost prozradí Nicole Kidman: "Dezert si dopřávám jen v poledne, nikdy ne večer. Látková výměna probíhá přes noc mnohem pomaleji," vysvětluje oskarová herečka. I vědci potvrzují, že tělo potřebuje v noci méně kalorií a pozdní večeře i půlnoční svačinky se ukládají přesně tam, kam nechcete.

13. Studené brambory
Jakmile brambory vychladnou, vytvoří se škrob, který naše tělo neumí štěpit, a proto je zase bez užitku vyloučí. Předtím vás dokáže ale krásně zasytit! Uplně stejně fungují i nezralé banány nebo čočka (třeba v polévce)

14. Zrušte večeře
Nejlepší hubnutí? "Chodím spát hladová," prozradila Liz Hurley. Během noci se vylučuje ve větší míře růstový hormon somatropin, který odbourává tuk a zásobuje svaly. Když je ale žaludek prázdný, musí tělo sáhnout do zásob. S úderem 16. hodiny si proto odepřete jídlo a ráno se probudíte jako laňka.
(Tak to taky praktikuju, a můžu jenom souhlasit. Mám po ránu sice menší prsa, ale krásně ploché bříško - Nejíst po 18.hodině. Ta 16tá je moc drastická.)

15. Doba ledová
Popová zpěvačka Mariah Carey občas cucá kostku ledu. Studené totiž snižuje tělesnou teplotu, a aby se zase vyšplhala na průměrných 36 stupňů, potřebuje tělo spoustu energie.

16. Vodka místo vína
"Piju vodku místo vína, protože má míň kalorií," vysvětluje Sienna miller s výškou 165 cm a váhou 50 kg. Jsou to jednoduché počty: 100 ml vína má 72 kalorií a vodka - 215 - ale tvrdého alkoholu vypije Sienna jenom 2ml a to je 5 kalorií.

17. Můj milý deníčku
Popová hvězda Carrie Underwood dokázala zhubnout rovnou 2 velikosti a dneska nosí 36! V čem tkví její tajemství? "Každý den si píšu co jsem snědla. Dokud později nevidíte všechno vypsané, vůbec by vás nenapadlo, kolik jste toho snědla," vysvětluje zpěvačka. Právě na malé svačinky a čokoládové hříchy často rádi zapomeneme a deníček nám zabrání ve švindlování a navíc nás skvěle motivuje.

18. Loupání zakázáno
Pokud hubnete, dopřávejte si hodně ovoce a zeleniny - se slupkou! Právě pod ní se totiž skrývají ty nejdůležitější látky, které vás dlouhodobě zasytí. Důležité ale je ovoce i zeleninu předtím pořádně umýt.

19. Pořádné jídlo po sportu
Když vydržíte po sportu hodinu nejíst jako Miranda Kerr važící 49 kilo, za chvíli můžete modelkám konkurovat! Po sportu totiž probíhá ještě hodinu spalování tuků, a tělo tak bude muser sáhnout do starých zásob!
miranda kerr


20. Společné pocení
sport není dřina, když cvičíte v partě! reese Witherspoon s velikostí 34 nená na svou holčičí směčku dopustit: "Rády běháme - skvěle se bavíme a navzájem motivujeme."

!!! KOPÍROVAT SE ZDROJEM !!!

25.3.2010 Čt

25. března 2010 v 11:12 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky, z Řecka jsem přijela včera. Moc jsem is to tam užila. Nikdy nezapomenu. Chystám se napsat článek - podobně jako tady - Dorbirn . A ještě jsem vám slíbila článek o těch dietních trikách celebrit. No, musím ten časopis zase najít a napsat to. Tak pa, jdu se do toho pustit.
Ano ano, nejsem ve škole. +M+

18.3.2010 Čt

18. března 2010 v 11:37 | +Melody+ |  Den za dnem
DEN D - Za pár hodin odjíždím do Řecka tak se s váma oficiálně loučím. Mějte se tady krásně, podle počasí bude tento víkend pěkně, a v Řecku je úplně stejně takže ...
(fotografie města Patras, kde budeme bydlet, 40km od Atén)
patras atheny
+M+

15.3.2010 Po

15. března 2010 v 18:44 | +Melody+ |  Den za dnem
Pondělí! Jááj, no to je fuck! :D Ještě několik dní a vítej Řecko . Jinak špatná zpráva je, že se ty vztahy tak komplikují, že už nevím komu věřit ...
Zase se neučím no, ale měla bych, v ajině mám samé 5ky, ale nadruhou stanu mi řekni, jaktože se anglicky uplně normálně domluvím. Rozumím atd. :D Třeba v anglii jsem neměla žádný problém, prostě mě jebe ta gramatika --- A co to tu melu :D
Jsem zamilovaná to tehle písničky, připomíná mi právě Řecko a mnohem více se tam těším, zvedá mi náladu a uklidňuje. Pa +M+

KLIK


14.3.2010 Ne (Ples)

14. března 2010 v 10:10 | +Melody+ |  Den za dnem
Dobré ráno. Tak ples byl opravdu zajímavý. Byla jsem tam tak do 4 do rána. Společenské šaty - měla jsem černé s výstřihem a velkým rozparkem mezi nohama do krajek, no .. nevím jak to popsat. + zlaté korále obmotané kolem krku na 4* - od menšího po největší. A černé bot, po 2 hodinách mě neskutečně bolely nohy. Málem jsem tam exla. A ty půchýře k tomu, no úžasné. Ale na druhou stranu tobylo nezapomenutelné. Nebudu tady vypisovat ty ehm .. vztahové problémy, pač to by bylo na dlho.
A novinka - Spala jsem ten den 3 hodiny. Jela jsem do tělocvičny. Vzbudí mě trenér se slovy: "Vstávat a cvičit!" FAJN, po 15ti minutách treninku jsem si zvrtla kotník. Ale tak mastně, že do teďka na něho nemůžu stoupnout. Byla jsem teda na pohotovosti, chtěli mi to dát na 2 týdny do sádry, ale já odmítla, pač už ve čtvrtek jedu do Řecka - a šmajdat tam o berlích?
Tak j, přeji krásnou neděli, snad nebude pořád takhle zataženo a hnusně. +M+

12.3.2010 Pá

12. března 2010 v 14:24 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky moje. Celý tenhle týden byl nabitý písemkama apod. Jsem z toho unavená a nasratá! A příští týden to bude ještě horší, mám zaplněný diář písemkama, zkoušením a úkolama. No maraz. Ozývám se jenom tak narychlo. Musím se jít připravit na školní ples. Už se těším, jsem zvědavá, jak dopadnu. Respektive jako dorazím do gymny, pač tenhle víkend spíme v tělocvičně, máme soustředění. Holky moje .. JÁ, poránu, S KOCOVINOU a trénovat?!?!
Napíšu jak bylo, co bylo, s kým bylo .. :D Všechno. Až budu mít zase čas, j? Pa +M+

7.3.2010 Ne

7. března 2010 v 19:04 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak dneska jsem byla na tří hodinovém treninku v gymně. Asi se to zase začíná rozjíždět, máme totiž strašně intelektuálního trenéra. Vypouštím duši. Druhý trénink a začíná mě to pěkně srát. No, co už. Už se těším do Řecka. Bylo mi oznámeno, že je tam, každý den přes 25°C a já nemám žádné letní věci. Žádné boty, sukně a už vůbec ne plavky.
Škola je pass. Vůbec se mi nechce učit. Du si dát sprchu a pak jdu spát. +M+

5.2.2010 Pá

5. března 2010 v 19:19 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky, píšu z posledního, dneska jsem měla fakt náročný den a to celém týdnu jsem naprosto grogy. V žádném případě to ale nesmím zabalit. Dám si kafe, sprchu a jdu ven! Jaký byl váš týden?! +M+