Únor 2010

28.2.2010 Ne

28. února 2010 v 21:15 | +Melody+ |  Den za dnem
Sry, že jsem se dlouho neozvala, mám málo času kvůli stěhování. Článek o dietních vychytávkách celebrit se odkládá, pač už je na novém bytě ...
Zítra to stěhování bude na celý den, vstávám v děvět a balím si oblečení (Nejdu do školy, ano ano), pak pičím na byt a tam se to rozjede. Vybalování, uklízení, ...
Jakpak se máte vy? +M+

24.2.2010 St

24. února 2010 v 21:26 | +Melody+ |  Den za dnem
Ok, máme středu. Zrovna jsem si dala take chalky, že mě bolí břicho! Sakra, vydržela jsem nejíst takhle pozdě jenom dva dny. To je hodně slabé. Zítra to musím zase napravit! Prostě si na to zvyknout! Jinak se mám fájn. Není škola, bulám treninky, takže tak ... +M+

22.2.2010 Po

22. února 2010 v 21:53 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky, jak se máte? My máme jarní prázky, tak já si to užívám. Chodím spát o hladu, abych se ráno probudila jako laňka. Pak mám dobrou náladu, a ještě k tomu sluníčko co kolem poledne dycky svítí -> lahoda.
No, a mám francouzkou manikúru, zvykám si na to. Fakt umění je, psát na klávenici, no. Mám to dluhé jak 14 dní. Teďka jsou nějaké studenské slevy, tak proč to nevyužít. Jinak jsem švorc .. Pa +M+

19.2.2010 So

20. února 2010 v 13:29 | +Melody+ |  Den za dnem
Přeji krásnou sobotu. Tak co včerejšek. Taky propařeno, protančeno .. až do úplného vyčerpání?
Novinky u mě - Jsem ostříhaná, vlasy už jsem měla po kozy, tak je mám sestříhané do postupky + na tupírování. A zrovna teďka mám na sobě černou barvu, měla jsem to už kurva odrostlé. Chtěla bych si dneska zajít na nehty, prostě, za cvhilku už bude teplo, a já chci vypadat neodolatelně. Nepřehlednutelně. Chápete mě, že?! Já vím, že určitě ano.
Pa +M+ (Až bude čas a chuť, dodělám ty hubnoucí triky celebrit)
"Krásná scene girl"

36 zvězdných triků pro perfektní tělo 1. část

17. února 2010 v 15:57 | +Melody+ |  Hubnutí
1.Doušek octa
"Abych zůstala štíhlá, piju balzamikový ocet" Prozradila Megan Fox pyšnící se velikosti 34. Doušek balzamika hned po ránu má pozitivní vliv na slinivku a povzbuzuje metabolismus. Ocet také potlačuje chuť k jídlu!
2. Fotka jako motivace
3 kila za dva týdny! Toho docílila herečka Kristie Alley jednoduchým psychologickým trikem: "Můj trenér mi poradil, abych si nalepila na lednici fotky, na kterých jsem tlustá," prozradila nám. Kila navíc vás od lednice spolehlivě odeženou!

3. Změna je život
Když jíte pořád tytéž potraviny, zvyknete si na jejich výživné látky a budete pomaleji sytí. I uspokojení z jídla přijde později nebo vůbec - a proto nakonec jíte mnohem častěji, nšž je nutné. Stačí jen obměnit jídelníček a vyskoušet nové chutě.

4. Samá voda
Velká skelnice studené minerálky po jídle dokáže žaludek dostatečně doplnit. Čím víc má navíc kyseliny uhličité, tím větší je tenhle efekt! Kromě toho spálí tělo hodně energie na to, aby minerálku ohřálo.

5. Čím ostřejší, tím lepší
"Pálivá jídla zatočí i s vlčím hladem," radí David Kirsch, trenér Karolíny Kurkové, která při výšce 180 cm váží 54 kilo. "Tabasco a feferonky zvyšují teplotu a tím i spotřebu kalorií.

6. Po posilovně espresso
Renée Zellweger (výška 163 cm, váha 45 kg) lpí na kafíčku po běhání. "Bez espressa se naobejdu!" A dobře dělá: kofein po sportu působí hned dvakrát - stimuluje nejen krevní oběh, ale i látkovou výměnu.

7. Švih sem, švih tam
Spálit 65 kalorií za pět minut? To není divu, že zpěvačka Katy Perry nedá na skákání přes švihadlo dopustit. "Švihadlo vás dostane hned do fromy!" radí Katy. Navíc není drahé, vejde se do každé kabelky a můžete si ho s sebou vzít kamkoliv.
8. Vytančete kila u tyče
Co teď v Hollywoodu nejvíc frčí? Tanec u tyče. Můžete jím spálit až 700 kalorií za hodinu, protože je zapojené celé tělo. Hvězdy jako Teri Hatcher se kolem tyče kroutí pod dozorem profesionální trenérky Sheily Kelly. "nesvlékám se při tom," směje se Teri. "Jde jen o ty pohyby u tyče." Trenérka Sheila dokonce napsala knihu: "Tanec u tyče pro každou ženu."

9. Bílkový shake
Bar Rafaeli ráda sáhne po bílcích! "Každá holka si občas řekne, že by měla zhubnout. Ani u mě to není jinak" svěřila se. Jakmile vyroste z oblečení velikosti 36, místo večeře si připraví shake z bílků a nízkotučného mléka. "Když tělo večer dostane jen bílky, skvěle přes noc spaluje tuky."

10. Želé za čokoládu
Co dělat, když vás přepadne chuť na čokoládu? Dokonalý trik nám prozradila Drew Barrymore, která nosí velikost 38: "Místo čokošky mlsám želé!" 100 gramů želé má jenom 52 kalorií, neobsahuje tuk, a navíc skvěle chutná! "Mou nejoblíbenější příchutí je jahodovo-limetková."

Tak to bychom měli. Prvních deset hvězdných rad je na světě, zbývající příště. Už mě z toho mačkání na klávesnici bolí prsty, přece jenom to opisuju z časopisu. :-)
!!! KOPÍROVAT SE ZDROJEM !!!

16.2.2010 Út

16. února 2010 v 16:00 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky, tak dnešek je takový všelijaký. Už jsem přišla domů, ale musela jsem nějakou dobu, po škole, strávit u sousedky a počkat na mamku, až příjde z práce, pač jsem si ztratila klíče ... Vím, že jak jsem si zavírala skříňku ve škole, ještě jsme je měla, to znamená, že jsem se zašantročila někde po cestě. No, co už. Pustím se do jednoho článku, který ale musím opsat z jednoho nejmenovaného časopisu, a je toho strašná zpousta, takže něvím, kdy ho zvěřejním. Každopádně je aktuální a nespěchá to.
P.S. Stěhujeme se do 2+1, dneska bychom se s matkou měly jít podívat na ten nový byt a rozhoudnout se. Peníze nad zlato fakt. Pa +M+

Nepít Coly! Žádné ;-)

15. února 2010 v 15:03 | +Melody+ |  Hubnutí
Kola bez cukru má cukr!
Jste-li milovnice koly, pak se vám bude hubnout o to hůře. Právě tento nápoj patří mezi největší zabijáky diet. Obsah cukru v nápojích tohoto typu je velmi vysoký, a to dokonce i ve variantě light nebo zero. Vždy tam cukr je. "Kola se barví karamelem, což je vlastně seškvařený cukr, pokud to řeknu zjednodušeně. A po tom se pochopitelně také přibírá. Než začnete věřit tomu, co se říká v reklamách, raději si přečtěte etiketu. Tam je obsah cukru uveden," radí Klára Maxová.


12.2.2010 Pá

12. února 2010 v 17:31 | +Melody+ |  Den za dnem
Čauki kočky, za chvilku jdu pařit do Broadwaye ... no, těším se
Jinak, smůla je, že jsem se zase přežrala ... zase žeru rohlíky.
Všimla jsem si, že blog 20.1. měl své první narozeniny. Minulý rok, v tyhle měsíce, jsem slovo rohlík a salám nenáviděla, teďka je to můj denní chleba.
No nic, jí valím, ujede mi bus. Pa +M+

8.2.2010 Po

8. února 2010 v 15:54 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki, tak jak se holky máte?!
Dneska jsem zase zaspala ranní trenink, no nevadí. Přišla ze školy a za chvilku valím za mojima ven. Už se těším. No, lepší je se nudit s něma, než sama doma, ne?!
A jak se těšíte na Valentýna, s miláčkem na romantické večeři, speciálním dárkem, nebo překvapením ... Nebo ho budete trávit sami jako já?!
+M+


4.2.2010 Pá

5. února 2010 v 19:26 | +Melody+ |  Den za dnem
Ve škole to šlo. Vybulala jsem poslední dvě hodiny a šla koupit cíga, pak jsem si zašla na oběd, potom jsem jela do knihovny a koupila si měsíčník. No, následovalo to, že jsem se vrátila do školy, kde jsem potkala paní profesorku, která nás kurva zrovna na ty dvě poslední hodiny měla (čekala jsem na kámoše), ptala se, kde jsem byla. No haldila jsem jak cip ..
Pak doučko, a domů!Rozhodně se mi nechtělo ž ... Začal teror, jako dycky.
Mamka furt jenom pičuje a nic jiného nedělá. Pořád se ji něco nelíbí. Nebudu to tady vypisovat, bo mi prasnkou nervy .. pa +M+