Leden 2010

8.1.2010 Pá

8. ledna 2010 v 23:32 | +Melody+ |  Den za dnem
Dnešek byl jako každý jiný. Ve škole se to dalo, už jsme těšila z ní. Pak Klas, jenomže všichni po chvilce odešli a zbyla jsem tam jenom já a další 2 kámošky, jenže jedna maturuje, tak se tam bavily v angličtině. NO maraz. Jela jsem do Habůvky za děckama ven, ale nikdo tam nebyl. Moc je ještě neznám, seznámila jsem se s něma teprve nedávno. Měla jsem vybitý mobil a vůbec nevím, kde kdo bydlí. Takže nic. Jela jsem domů. Cesta v autobuse byla opravdu příjemná. Totálně narváno, a navíc závěje, takže kolony .. MYslela jsem, že umřu.

Ale jinač v poho nálada. Mám otřesnou návštěvnost a nikdo mi tady nepíše komenty. Je mi líto, že jsem smazala Sbčka, ale už jsem v tom měla otřesný bordel.
+M+

7.1.2010 Čt

7. ledna 2010 v 22:33 | +Melody+ |  Den za dnem
Jsem unavená. Přišla jsem domů až v devět! Mrzla jsem venku přes hodinu a půl, necítila jsem celé tělo. Pak akcent, dneska byl chvilku, bo trenerka byla nemocná, a měly jsme záskok. Tančily jsme s hlavňákama. A samozřejmě jsme byly v Klasu. A zítra po škole jdeme taky - přece nesmíme přerušit naši rutinu. Už nevím, co jsem jedla, ale pamatuju si - tmavý chleba se šunkou, druhý se sýrem, mandarinka, j a pizza mozzarella! Jsem se přežrala. No teďka banán.
Už nevím, co bych napsala. Tak dobrou noc. (Škola, matka a chlapi - to tu vůbec nebudu rzebírat, je to na dlouho a jenom bych si skazila náladu) Pa +M+

6.1.2010 St

6. ledna 2010 v 17:32 | +Melody+ |  Den za dnem
Ozývám se jenom tak naryclo, za chvilku valím do Akcentu. První trénink v novém roce. Hm, jsem zvědavá. Hlavně po těch Vánocích plného cukroví.
Jenom co jsme přišla, zu slyším. "Ukliď si to! HNED! Vypni počítač a běž se učit, ne?!" Nj, maminka. Mimochodem, dneska má narozeniny. 36. Tak mám pro ni voňavku, tu ju dám až přijdu z tréninku.

Zase v Klasu na fotbálkách. Pokecali jsme. Bylo parádně.
Ve škole se mi sekla skřínka. Klíč se mi protáčel a páčka nešla dolů. Už byli tři a pan školník prý už doma. Nakonec jsem ho našla v posilovně, tak mi to jenom narychlo vypáčil a natolik skřivil, že mi to pro změnu nešlo zavřít!

Mám dobrou náladu. Ano, ano. A co jsem dneska jedla?! Ehm, ani nevím.
Dva tmavé rohlíčky a 10dk kuřecí šunky, mandarinku, dva tmavé celozrné chlebíčky se šunkou a sýrem. A kinder maxiking. heh

Už musím, tak papa.


5.1.2010 Út

5. ledna 2010 v 19:00 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak dnešek byl opravdu zajímavý. Ráno jsme odevzdala prázdnou písemku do fyziky, v matice jsme dávala, světe div se, pozor. Pak jsem měla 4 volné hodiny, bývá trenink, ale jak už jsem se zmínila, gymnastika je na soustředění. Pak angličtina, která se jakštakš dala a čeják. Psala jsem zápis do sešitu ajiny a u toho poslouchala music ve sluchátkách + odpovídala na otázky. Jsem dobrá.

Ve volných 4 hodinách jsem šla do Klassicu - "Klas" (hospoda), kde jsme zahrála fotbalky a pak jsme jely ke kámošce na ker. Rodiče byli v práci. Tam jsem měla - rohlík + pařížský salát, pak rohlík a salám. Dala si kafe s mlíkem a štamprli slivky. A jelo se zpátky do školy. NO a PO škole, jsem zkejsla zase v Klasu . A to samé. Fotbalky. Heh. Ve 4 jsem vypadla a jela do gymny. Dneska tam byli jenom 3 děcka, tak jsem si s něma hrála - fotbal, cukr káva limonáda, schovku, hoňky .. všechno.
No a teďka jsem přijela domů. Matka s přítelem zrovna odcházeli někam ven, tak mám chvíli klidu.

Papa +Mel+

4.1.2010 Po

4. ledna 2010 v 18:49 | +Melody+ |  Den za dnem
A máme tu nový týden! A školu . Uzavírají se známky, takže to jede jako na drátkáh, samé zkoušení a písemky, hrůza.

Do školy jsem šla na 9:30, pač gymnastika je na soustředění, takže nemáme ranní trénink. Ve škole se několik hodin táhlo jako smrad, a fakt mě to unavilo. Za celé dopoledne jsme měla jenom 2 rohlíky s máslem (light). Pak jsme šly do hospody na fotbalky, měly jsme ještě trochu času. Ehm, pak do gymnastiky. Ale tak v 17h jsem dostala fakt hlad. Zašla jsem si do pekárny pro rohlík se zapečeným sýrem a krémový šáteček (eh ). Doma na mě čekala malá porce brambor a volské oko. Jsem přecpaná. Už se těším do horké vany a teplé postýlky.

+M+

3.1.2010 Ne

3. ledna 2010 v 15:53 | +Melody+ |  Den za dnem
Jsem zvyklá psát 200X Takže je pro mně rok - 20010 . No nic, já jsme strašný spáč, vstala jsem až teďka a to už se táhne celý víkend. To znamená, že zítra do školy asi nevstanu. ALe no, co už. To mě netrápí. Trápí mě má postava, ještě k tomu jsem nemocná, takže vypadám jako třitisíce let stará mumie, co nečekaně obživla. A problémem je, že už ji tady nikdo nechce. Pač, se mi nikdo neozývá, nikdo mi nepíše.

Nevadí, dneska se pokusím být jenom na vodě, a když bude nejhůř, tak nějaká ta cola se spoustou cukru, abych měla energii. Pa +M+

2.1.2010 So

2. ledna 2010 v 16:21 | +Melody+ |  Den za dnem
Jsem nemocná. Asik chřipka, pač je mi střídavě zima a pak horko. Praskne mi hlava, mám rýmu a bolí mě v krku! Kašlu, že se otřásá celý barák. No, měla jsem jít do chachara na Vodárnu a Fotbalky, ale mamka mě nepustila - a to ještě večer na 100dolní.

Jsem pořád ospalá, třeba jsem vstala až teďka a šla bych spát zase. Vypadám, jako bych opustila hrobku mumií a šla si sednout k počítači.

15:45 - 2 pyrohy s kaší, topinka s kečupem, 4 čokoládové kuličky

Jdu to vypotit! A dneska už nejím pa +M+


1.1.2010 Pá

1. ledna 2010 v 15:55 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak já doufám, že se všechno dostane zpátky do starých kolejí. Na hubnutí nemám nijak zvlášť chuť, ale už je to opravdu nutné. Někdy mívám ten pocit, kdy jsem do toho všeho kolem diet a thinspa byla zapálená a nemyslela jsem na nic jiného. Víte, věřím na astrologii (horoskopy, věštby, ...). Vyhlídkově se mi ten rok moc líbí, jsou tam nějaké mráčky, ale to rozhodně není dané. Můžu to změnit. Teda aspoň doufám. No, ale taďka ze začátku roku bych měla cvičit a hlídat si jídelníček, protože bych na to mohla doplatit. A jako každá holka se chci líbit a být sebevědomá.

Takže, jelikož byl Silvestr a já jsme vstala tak před hodinou, není žádná snídaně, svačina a ani oběd.

14:30 - 2 tmavé, zrnné chlebíčky s dietním salámem
17:00 - Hranolky, čína (malá porce)
19:00 - Dobrá máma banán jogurt + Granko + banán (moje neřest)
Ospravedlňujem sa, je to hrůza. Nebudu se už nijak vymlouvat.

Víte jak já jím?! Někdy pořád, bez přestání. Další den třeba vůbec. Já vím, že je to špatně a proto to chci nějak regulovat správným směrem. Váha mi skáče nahoru a dolů. Nevadí mi, když chodím spát s prázdným žaludkem, mám dobrý pocit z toho, že ráno bude váha nižší. Tak třeba, šla jsem spát ve 4 ráno a naposledy jedla tak v sedm večer - a to: brambůrky, tyčinky .... HRŮZA

Váha ráno: 56,1 (Včera 57, předevčírem 58) Takže strácím svalovou hmotu a odvodňuju se. Žádné hubnutí to není. Najím se a mám to zpátky. Takže to se nepočítá.

Papa, Za chvilku tu mám kámošky. +M+

Losos s rozmarýnem

1. ledna 2010 v 15:37 | +Melody+ |  Jídlo
  • 150 g lososa bez kůže
  • 2 kolečka citronu
  • 1 větvička čerstvého rozmarýnu
  • kávová lžička olivového oleje
  • sůl
Příprava:
1. Lososa osolíme, položíme na větší kus alobalu, zakapeme olivovým olejem, navrch poklademe rozmarýn a kolečka citronu.
2. Zabalíme do alobalu a pečeme ve vyhřáté troubě na 200 °C přibližně 15 - 20 minut, podle velikosti porce.
3. Doplníme čerstvou zeleninou nebo zeleninovým salátem.
4. Vhodnou přílohou v rámci udržovacího režimu jsou pečené brambory.
- Pro redukční režim doporučujeme bez přílohy.

www.prozeny.cz

+M+

Silvestr 2009/2010

1. ledna 2010 v 15:19 | +Melody+ |  Deník
Nevím, jak ten článek bude dlouhý, ale zase upozorňuju, že je to hlavně pro mně, pač si chtít někdy zavzpomínat a ručně se mi to psát nechce.

Vycházím z domu. Maminka je u kámošky, blízko tramvajové zastávky, kde mám namířeno. Tak se stavím nahoru a dostanu 200 kilča. Dám cigárko a valím, u kámošky jsem už dávno měla být, ale nemůžu nikde sehnat jízdenky. Trafiky jsou zavřené, ve večerkách nemají. Tak to jebu a vyjedu si to načerno. Revizor naštěstí nikde nebyl a já mohla v klidu dojet na místo určení. Jenže i tam jsme se na pár hodin sekly, protože jsme se chtěly připravit + další kamí musela ještě napsat esej do Zsv. Vlastně se jenom dívala, za ni to napsala iná kámoška. Ten učitel jim nakázal, že to mají odevzdat do konce roku 2009. Tak to všichni začali psát až toho 31, jak jinak.

A vycházíme. Jedeme na Stodolní. Zajdeme si do Netopýra, dáme Colu, pokecáme. Čekáme totiž ještě na jednu kámošku, ale ta je ještě v gymnastice na rozlučce. Sedíme a sedíme a pak to nmůžeme vydržet. Od 100dolní je gymna celkem blízko, tak jsme si to vyrazily za ní. Před vchodem jsme čekaly další půl hodiny, ale nakonec vylezla z dalšíma dvěma kamarádkama, tu jednu už jsme dlouho neviděla. Přijela se na nás podívat z Anglie, kde pracuje jako servírka. A šly jsme z5.

A zamířily si to do Baroka, kde hrajou převážně hip-hop. Zatrsaly a pak vyrazily do Spqr, kde jsme skejsly až do těch dvanácti. Spadla mi na zem flaška chlastu a rozbila se. Myslím, že to bylo šampáňo, ale nakonec jsem to svedla na jednoho ožralo co stál vedle. Vůbec nevěděl .

K Vánocům jsem dostala nový mobil, takže jsem fotila a natáčela. Ohňostroj ... Je to šílené. Prostě jít po ulici a řvát - Štastný nový rok! A všichni se přidají. Užásný pocit. V ten moment ti je na světe tak dobře, navíc, když se otočíš, a jsou tam ti, na kterých ti tolik záleží, už tě nic netrápí.

No a co se týče chlapů - Pořád na mě šahali, pořád zamnou dolízali ... Tančila jsem a najednou mě něco chytlo zezadu a tančil semnou. Tak to se mi stalo asi 10*. Nakonec jsem se nenechala přemluvit a na baru v Nudli jsme netančila, ale příště si dám svou premiéru.

Prostě nezapomenutelný Silvestr, bylo tam taky spoustu poláků - S nima se dalo pokecat celkem normálně a když si nerozumněla, tak v angličtině. :D No maraz. Budu končit, napíšu den za dnem a přidám nějaké články. Pa +Mel+