Leden 2010

19.1.2010 Út

19. ledna 2010 v 17:48 | +Melody+ |  Den za dnem
Zdravím holky, tak dnešek bych posala asi takhle: NIC. Ne, že by se nic nestalo, ale moje nálada byla v bodě mrazu. Ve škole to byl lačes, uzavírají se známky a z těch dvou předmětů (Fyzika a Ajina) už známky uzavřené mám, tak jsem jenom ležela na lavici a snažila se usnout. Pak jsem jela do gymnastiky, že uvažuju o změně sportu - "Tak přejdi na jiný sport, já se z toho neposeru!" Trenérka a její odpověď. Fajně, no a pak jsem jela domů, i s holkama, bulaly. Kámoška zažraná do pořadu - 112 v ohrožení života nebo jak se to vlastně jmenuje. Já jsem byla v kuchyni a hulila. No a pak jsem si dala ještě šlukovku před školou. Potom další dvě hodiny a zase jsem skončila v Klasu. Na fotbalkách, jsem totalně švorc. Jsem zadlužená, úplně v prdeli.
No asi půjdu spát a tu chemii na zítřajší písemku se naučím o volné hodině. Pa +M+

18.1.2010 Po

18. ledna 2010 v 16:19 | +Melody+ |  Den za dnem
Přišla jsem ze školy, vlastně z Klasu. Dala jsem zase fotbalky a jednu hnusnou pizzu, ale měla jsem hlad, no. Dneska už nejím, j a ráno mi ručička na váze ukázala 55.8, což je pěkná kravina. Vypadám furt stejně, to znamená nedostatek nějakých živin nebo vitamínů. Ach jo.
Ale mám aspoň trošku uklidňující zprávu. Narvala jsem se do riflí, které jsem nosila ještě před dvěma rokama. To si pamatuju. Vzala jsem si je za, teďka už bývalým do nemocnice. Teš tak tak jsem se do nich vešla, takže vypadám pořád stejně! Ale já nechci! Chci vypadat jako ty thinspo pod tímhle článkem.
Už nemám ani co kuřit, takže fakt nevím. Buď si pustím the Sims 2, nebo půjdu spát. Jedno z toho, jinak bych musela jíst. pa +M+

Mix 01

17. ledna 2010 v 15:46 | +Melody+ |  Thinspo

17.1.2010 Ne

17. ledna 2010 v 14:09 | +Melody+ |  Den za dnem
Přeji všem krásnou neděli. Většina z nás se musí učit a tak mají teš tak podělnou náladu, jako já. No nevadí, právě jsem snědla co mi na oči přišlo, takže jsem sytá až do zítra. Už nebudu nic jíst. A protože já tak miluju jídlo, bude to problém. Takže kdykoliv půjdu do kuchyně, dám si cígo, abych zahnala huť a půjdu zpátky. Je to dobrý plán, ne?!
Tak ta Marley včera padla, byly jsme jenom dvě a to by byla nuda. Zašly jsme do chachara na fotbalky a kur** nám to šlo. Roztšískaly jsme uplně všechny co s náma hráli. Měly jsme štěstí.
Nevím, co bych tady už napisala. Podívám se do složky na thinspo a ty nejkrásnější tady dám. Tak pa +M+

16.1.2010 So

16. ledna 2010 v 14:15 | +Melody+ |  Den za dnem
Včera byl mastný den. Ve škole se to dalo, ale to nepočítám. Večer jsem přemluvila mamku a šla na jednu oslavu .. k lidem, které vůbec neznám. Dotáhl mě tam jeden můj dobrý kamarád, ten tam stejně jenom nakonec seděl a hrál pokra. No alespoň vyhrál 2 kilča.
Po škole jsem udělala esej do zsv (základy společenských věd) a pak usla.
Ještě k te oslavě. Jistý Honza slavil 18, tak se to pořádně rozjelo. Rozmrdali jsme celou hospodu (patří jeho taťkovi, takže snad v poho), chudák malý se tak najebal, že kolem půlnoci už nebyl schopny mluvit. Alespoň jsem se tam seznámila s novýma lidma, jméno si nepamatuju od nikoho. Asi jsme byla taky dobré kaše. Ale oslavence znal starší brácha moji nejlepší kámošky, tak se tam objevili oba. Lačes. No, budu končit.
P.S. Jestli to vyjde, dneska půjdu do Marleye na battle v poppin! Já tam chci
Pa +M+

14.1.2010 Čt

14. ledna 2010 v 16:19 | +Melody+ |  Den za dnem
Myslím, že jsme se včera neozvala, ale fakt nevím. Mám toho hodně. Učení a tak, Znáte to. O víkendu pijedu bomby, musím udělat laborky, esej, nějakou práci a další, s prominutím pičoviny, které mě totálně nezajímají. V tom případě se nesoustředím na jídlo a pořád to hubnutí odkládám. Nemám na to chuť. Starat se, co jím, v kolik hodin apod. Ale měla bych si pospíšit, za chvilku bude teplo a já ty špěky v dlouhých svetrech a bundách, neschovám.
Jak se máte vy?! Copak budete mít na výzo?! U mě je to pěkná hrůza, ale tak to bývá každý rok, takže to nehrotím a jde mi hlavně o to, abych nepropadla. Mám teďka dost problémů. I doma. Dělám špatné věci - hulím, kuřím, bulám ... +M+

11.1.2010 Po

11. ledna 2010 v 19:24 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahoj lidi, dneska jsme ve škole psali z matiky. Bez komentáře! A slohovku - charakteristika. Ta se snad dala. A nějak jsem zapomněla matce říct, že dneska jsou třídní schůzky. No nevadí. Jedla jsem: Zrnný chleba, perla, strouhaný sýr; mandarinka; kroisant se sýrem a šunkou. A teďka ještě polívku. Kašlu na to. Nehrotím to. Zrovna řeším přestup na jiný sport. Jsem přece jenom na sportovním gymplu a nějaký ten port bych dělat měla, jestli ně, můžou mě vyhodit. Už mám potvrzení z Akcentu, že tam tančím, takže gymce řeknu "AHOJ, netěšilo mě" .
Chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor na homosexuální lásku?!
+M+


10.1.2010 Ne

10. ledna 2010 v 17:44 | +Melody+
Jak mě se nechce! Neděle večer a zítra zase ten rutinní týden. Nesnáším to. Do školy chodím jenom kvůli těm lidem, kteří tam jsou, máte to taky tak?
Zrovna jsem se dodívala na jeden úžasný Japonský film - Death Note, The last name. Pod článkem bude poster, víte, viděla jsem celé anime, ale to už je nějaký ten rok zpátky. Pořád je Japonsko mou vysněnou zemí a vždycky to tak bude.
Do hubnutí na vlastní pěst jsem se pořád nedostala, takže si jídelníčky ani nezapisuju. A mám ty věci dokonce naopak. Najím se toho, co nemám a až pak se podívám na thinspo! Určitě víte jak toho potom lituju. No, musím si jít nějak zvednout náladu. Tak papa +M+


Chyby při hubnutí - Ve skratce

10. ledna 2010 v 10:04 | +Melody+ |  Hubnutí

Největší chyby při hubnutí

Možná se na jídlo soustředíme, jíme samé zdravé potraviny, ale děláme často zásadní chyby:
  1. Jíme jednou nebo dvakrát denně, ale větší porce
  2. Nesnídáme
  3. Kupujeme nízkokalorické potraviny (low fat), které však často obsahují velké množství cukru
  4. Opakovanými dietami dosáhneme pouze toho, že všechny kalorie tělo ukládá ve formě podkožních tuků
  5. Pijeme velmi málo, často velmi kalorické nápoje (džusy, limonády)
www.prozeny.cz

9.1.2010 So

9. ledna 2010 v 13:32 | +Melody+ |  Den za dnem
Přeju příjemnou sobotu. Večer jedu ke kámošce, dáme flašku a nějaké to sklíčko. Už se těším. Celé dopoledne jsem prospala. No, měla bych se jít učit, mám toho hodně a zítra se na to vykašlu. A víte co?! Já se na to vykašlu i dneska. 5ky na pololetí nevadí, ale hlavně nesmím propadnout na konci roku! No a teďka vám tady hodím jedno užásné videjko jednoho battlu.
Tak papa, zítra bych se měla ozvat, ale až k večeru. +M+


♥ ♥ ♥