Leden 2010

30.1.2010 So

30. ledna 2010 v 14:51 | +Melody+ |  Den za dnem
Přeju kránou sobotu! Před chvilkou jsem byla s mamkou v Kauflandu, tak jsem si koupila Joy s Annie Heatway nebo jak se to píše ... a nakoupila si energy drinky, oblíbené Shocky, teďka zrovna jeden piju a konečně jsme se probrala. Včera byl doma ae teror, mamka mě nikam ven nechtěl pustit. Takže doufám, že dneska si do chachara na ty fotbálky zajít můžu.
Jak se máte vy?! Jak si užíváte prodloužený víkend?!
+M+

28.1.2010 Čt

28. ledna 2010 v 22:07 | +Melody+ |  Den za dnem
Zrovna jsme přišla z Akcentu, MG to byla fuška. Už jsme počítala vteřiny na hodinách, kdy bude konec. Byla jsme tam jenom hodinu a půl a připadalo mi to jako celý den. Jako by se čas zastavil. No, měl se zastavit. Ale tak hodinu před tím, byla jsem v hospodě na fotbalkách, pak došly další dvě kámošky a pak jsme všechny společně šly za děckama z venku. Řezbaaa, sranda! Jsou to noví Luďa, moc je neznám, ale oblíbila jsem si to tam. Ae Nikdy nezapomenu na děcka z Petraků, ty občas potkávám v CHacharu, tak pokecáme. S nima jsem si taky dost zažila.
Zrovna jsem snědla hodně tučné jídlo - Úplně slanou rýži s čínou! Fuj, ae hlad byl.
Valím do sprchy, bolí mě celé tělo. Pa +M+

27.1.2010 Út

26. ledna 2010 v 21:27 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahoj čičiny, taky jste dneska zmrzly? Zítra má být dokonce -25°C, takže nejdu do školy, budu se vyhřívat v teplíčku svého milovaného domova.
Přežrala jsem se, takže musím jít co nejpozději spát, abych něco málo vytrávila. Ehm, dneska jsem zase nešla na trenink a skončila jsem v Klasu na fotbalkách. Velká krize byla, když jsem neměla cíga, scháněla jsem a scháněla. Nakonec jsme daly dohromady drobné (sice nám pár korun chybělo), ale to nevadí a koupily je. "Mělo by to být přesně, nashledanou!" a takové hlody.
Jsem na facebooku už asi 5 hodin a pořád se tam něco děje! Marjáá pano.
No a ve škole jsem pozadu jak slimák. Nevím, kdy to jako hodlám dohnat, pořád se mi nechce.
Pa +Mel+

25.1.2010 Po

25. ledna 2010 v 19:25 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak dneska jsem shitovala sklo a tak mě to zkuřilo, že jsme potom měla hroznou žravku. Ráno mi váha ukázala 55.3 Šalalaj. No a po dnešku a včerejšku to zase stoupne. V neděli jsem celý den nic nejdela, pak jsem se zase rozežrala večer. MFG. No tak, musím ze sebou něco udělat! Do řiti. No známky už mám uzavřené. Ve středu mám volno, jedem totiž s třídním na běžky, tak to jebu. Ve čtvrtek výzo a pak zase volno. Yeah. To zase bude kaleb.
No, zrovna jsme se vzbudila, a asik půjdu zase spát, jsem nějaká malátná. Če +M+

Typický chlap, myslí čurákem!

23. ledna 2010 v 21:51 | +Melody+ |  Deník
Musím to někomu říct! Mamčin přítel, když se narere, je nepříčetný. Začal mlátit našeho souseda a ten chtěl zavolat policajty! Jestli to udělal, vyhodí nás z bytu, je totiž pronajatý, nemáme s mamkou kde jít! Chce po ní prachy, které nejsou jeho. Mlátí ji, musela ho chytnout pod krkem a škrtit, aby se uklidnil. Prosí ho, aby přestal. Chce to sehnat skero, jedině tak se uklidní. Nikoho to nezajímá! Nikoho! Brečím v pokoji, řekl, že je to můj problém. Málem vystartoval i na mně. Nadává ji do kurev, a chce si ještě dneska pro souseda dojít. Dostat ho z baráku. Jenomže si neuvědomuje, že ho mlžou zavřít! Je mu to jedno?! Fajn, tak ať. Slyším, jak mamka v kuchyni brečí. A já. Jsem na to zvyklá. Takhle to je vždycky, s každým jejím chlapem. Pokaždé to skončí stejně. Jsou to čuráci, agresivní a vypatlaní. Zvykla jsem si ....
Někdo zvoní! Chce jít a otevřít. Mamka ho prosí, ať neotvírá. On mlátí do dveřích a řve.
Jak to dopadne?! Potřebuju cigaretu!
Je to policajt! Chce to vyřešit. Mamka ho brání a říká, že spí.

Jak se zprávně vážit

23. ledna 2010 v 16:12 | +Melody+ |  Ostatní - Thin
 • Ideální je, když se vážíte po ránu ještě před prvním jídlem.
 • Snažte se být oblečené stejně, nebo lépe jen ve spodním prádle. Džíny a jiné oblečení přidají klidně i víc než kilo navíc.
 • Váha by měla stát pokaždé na stejném místě.
 • Když si na ní stoupnete, stůjte pěkně rovně na celých chodidlech.
 • Při čtení cifry se nepředklánějte. Pokud to nezvládnete, raději povolejte někoho, kdo vám číslo přečte. Opět to může znamenat až kilo navíc.
 • Četnost vážení postačí jednou za týden. Víc se zkrátka nemordujte, bohatě to stačí!
 • Pozor si dejte také na období menstruace. Nevažte se týden před. I týden po menstruaci můžete mít o kilogram víc.
 • Časté posunování váhy na různá místa může samotný přístroj "rozladit".
 • Klasická nášlapná váha by neměla být v koupelně.
 • Co se týče prostředí, které jí nesvědčí, je to vlhkost nebo třeba teplý vzduch (je-li postavena blízko topení).
 • Po zvážení se také přeměřte. Mnohdy se stane, že vážíte více nebo stejně, přesto jste zhubla. Nabrala jste možná pouze svalovou hmotu

Plavání 2

23. ledna 2010 v 16:03 | +Melody+ |  Hubnutí

Kolik musíte uplavat

Při plavání se dá spálit spousta kalorií. Zvolit si můžete jakýkoli styl, důležitější je ovšem intenzita. Kolik byste měly uplavat, aby to mělo význam, záleží na vaší kondici. Pokud potřebujete tělo pouze zrehabilitovat, postačí pár bazénů. Nejste-li nijak trénovaná, ale chcete hubnout, zvládněte pro začátek alespoň jeden kilometr. Pokud se sportu věnujete už nějakou dobu, zkuste kilometrů více - minimálně dva.
Aby bylo plavání účinné, měly byste být zadýchané a plavat poctivě. Při intenzivním pohybu lze spálit za hodinu i přes 3000 kJ. Pro srovnání: při rychlé chůzi je to za stejnou dobu asi 1260 kJ. Ale pozor: Naše tělo je bohužel naprogramované tak, že když je mu zima, má tendenci zadržovat tuk. Chrání se tak proti ztrátě tepla. Při plavání ve studené vodě dochází ke stejnému jevu. K tomu nedochází, když budeme chodit plavat 2 - 3x týdně, což je minimální doporučovaný režim. Když budete plavat denně, stát se to může.

Kdy spalujeme tuky a tvarujeme postavu

Má-li naše snažení mít účinek, měly bychom plavat v bazénech s teplejší vodou, při pohybu příliš neodpočívat. Znatelný útok na tukové vrstvy začíná tehdy, kdy plaveme ve stejnoměrném tempu a bez přestávky alespoň 30 minut. Co se týče výdeje energie, je nejlepší plavat prsa, ale styly se dají v pohodě střídat.

www.prozeny.cz

23.1.2010 So

23. ledna 2010 v 13:44 | +Melody+ |  Den za dnem
Zase jsme se dlouho neozvala, já vím. Ale včera to ani nešlo. Byla jsem totiž v Marley na Kontrafakty. ÁÁ bylo užasně. Hnedka jak jsem se vzbudila jsem si všechno zapsala, abych pak mohla vzpomínat. Vstala jsem tak v Jednu, bo jsem přišla v půl čtvrté ráno. heh. Najedla se - brambory a smažený sýr, malá porce + nějaká tyčinka od Alberta, ale chutnala jako Snikers. No stačí. Dokud nebudu mít hlad tak do té držky už dneska nedám nic.
Poslední dobou pořád piju energy drinky, abych vůbec mohla fungovat. Pa +M+

21.1.2010 Čt

21. ledna 2010 v 16:40 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak dneska jsem se ve škole nasrala jako už dlouho ne! Debilní učitel na ajinu mi uzavřel za 4, protože mám negativní přístup! Jsem drzá a kašlu na to! Svým způsobem je to pravda, ale není normální, aby mi dal o stupeň horší známku za takovou pičovinu! FYzika - Včera jsem se srala s laborkama tak 2 hodiny, a ona mi řekne, že jsem se přepsala v desetinné čárce, takže mi nevyšel příklad a mám to celé blbě! Takže je možné, že jsme propadla! Užasné ...
Utratila jsem 2 kila ... a to jenom za žrádlo a cíga, byla jsem v piči. No, fajn. Zase jsem začala žrát! Já to nevydržím! Kde je nějaké nadějné světýlko, že všechno dopadne dobře?!
+M+

20.1.2010 St

20. ledna 2010 v 17:48 | +Melody+ |  Den za dnem
Za chvilec jdu do Akcentu, mám disco. Vůbec se mi nechce, teďka jsem tak dvě hodiny seděla nad laborkama do fyziky! A navíc, do té zimy?! ... No paráda.
Dneska mě přepadla hrozná mlsná, tak jsem měla Milku a Bohemky. No zřírá mě svědomí jak cip, nejradši bych to všechno vyzvracela.
Ve škole se to dalo, psali jsme nějaký nečekaný test ze zsv, pač má u nás nový profesor jistou nálepku: Neumí učit. Tak to bylo pro vedení školy, co nás za celý rok naučil. Respektive, co jsme se naučili sami, pač já se přidávám k těm zastáncům, co ho nemají rádi. A v chemii jsme teš psali, skupina B měla otázky, které jsem se neučila a sousedka nepsala. Tak jsem si vymněnila skupinu. Snad si toho uča nevšimne.
Valím, pa +M+