Prosinec 2009

31.prosince 2009

31. prosince 2009 v 14:52 | +Melody+ |  Oznámení
Zítra je 1. - A já začínám znova. Budu psát den za dnem a objíždět svoje Sb, prostě to bude stejné jako dříve.
Přeju nádherného Silvestra a úspěšný start do roku 2010.
(Ale přesto dávejte pozor, ať to nedopadne takto ... ↓ )

+M+

Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 16:30 | +Melody+ |  Deník
Pak se nezapoměňte pochlubit, co jste dostali od "Ježíška"
+M+

19.12.2009 So

19. prosince 2009 v 20:03 | +Melody+ |  Den za dnem
Dneska jsem šla nakoupovat dárky - Koupila je dvěma nejlepším kamarádkám, mamince a Romanovi - Jejímu příteli, kterého už nějakou dobu považuji za staršího bráchu . S jídlem to je pořád stejné, buď jím moc a nemůžu přestat, nebo nejím vůbec a usínám s prázdným žaludkem ...
Co se týče chlapů ani nemluvím + Ale chtěla jsem se pochubit - Z toho večného nakupování dárku jsem si udělala i já radost ... a koupila si:

Jo, přesně tenhle parfém (50ml) - a nějak mě přepadl pocit, že takové parfémy si mám kupovat - ne od vietnamců, abych aspoň vůbec nějak voněla. Protože pokaždé, když s k nim přivoním, něco mi to připomene, nebo mě přepadne pocit. U vuní Christiny Aguilery mi to připomínalo luxus - že sedím na drahém, ručně prošívaném křesle ve zlatě uspořádaném pokoji .. noi prostě moje předtsava, kteou nedokážu popsat. A u téhle vůně to je: Vznášení se ve vesmíru plném třpytících se hvězd, v rudě červených šatech a jisté sebevědomé dokonalosti - ale i rebelie. Chápete ... No nevadí, ty parfémy bývají do 1000covky, a já jsme schopná ji na ně šetřit a vytvořit si značnou sbírku - abych se mohla pokaždé vonět něčím, co mi připomíná mě v tu chvíli - můj pocit a podrtrne mou náladu. Pa Mel, ještě se ozvu - Ohledně Vánoc a Silvestra.

3.12.2009 Čt Citové rozpoložení

3. prosince 2009 v 22:19 | +Melody+ |  Den za dnem
Rozhodla jsem se tady zase napsat, abych dala vědět, že jsem pořád tady. Návštěvnost je sice pod bodem mrazu, ale to nevadí. Blog rozhodně rušit nebudu, je to jako moje miminko. A závěr?! Jsem tlustá. Jím co chci, třeba i o půlnoci, protože na něco dostanu chuť. Na mé postavě se to začiná pomalu, ale výrazně projevovat a já mám štěstí, že je zima a chodíme skoro celí zahalení. Teďka na Vánoce je začínat s hubnutím na nic, já myslím. To bude samé cukroví a chipsy + V sobotu je Mikuláš a to dostaneme samé dobroty. Nebo brambory . Takže začnu na Nový rok. Píšu to s velkým písmenem, pač doufám, že i v mém případě to bude - Jak na Nový rok, tak po celý rok. Vlastně, když se podívám zpátky, hubnout jsem začala v lednu tohoto roku a v březnu jsem měla krásných 55 kilo, protože jsem to vydžela a měla vůli. Protože jsme se do toho se Soffi pustily společně a nepolevily. Pak jsme si na jídelníček a pohyb zvykly, jenže pak se u mě něco zvrtlo a já byla čím dál tím více pohodlější. Zase klesla na původních 60 kilo, pak se zase rozhodla zhubnout, pak jsem to zase vzdala a šlo tak pořád dokola. Celý podělaný rok. Miluju změny a nesnáším stereotyp - Možná to byl důvod, proč jsem nechtěla jíst pravidelně a myslet na to, co jím. Myšlenky mi stále někde pobíhají, je zázrak, když poslouchám. Nemám vůli a nějaké thinspo mi jako motivace nestačí.

Potřebuju nějaký silný podnět k tomu, abych se překonala. Například brutální posměch svých spolužáků, že vypadám jako prase. Sice budu psychicky na dně, probrečím celé dny, jenže jednoho krásného dne se vzbudím se skvělým pocitem, že jsme konečně dokonalá a krásná.

Tak konec mého citového rozpoložení, sice toho mám na srdci ještě mnoho, ale už vás nebudu zatěžovat. Budu se divit, jestli tady uvidím nějaké komentáře. Ozvu se o vánočních svátcích, poslubit se, co mi doensl Ježíšek, jak jsem prokalila Silvestra apod.

Ještě jsem se vás chtěla zeptat, vyžádali jste si na Mikuláše pouze zdravé pochoutky? +Mel+