Listopad 2009

Křížovky, kvízy ... pomáhají hubnutí

25. listopadu 2009 v 16:08 | +Melody+ |  Hubnutí
"Naše mozky potřebují 0,1 kalorie každou minutu na to, aby přežily. Ale když děláme něco náročného, jako křížovku nebo kvíz, spálíme každou minutu už 1,5 kalorie," tvrdí Forrester.
"Tak jako potřebujete neustále cvičit své tělo, abyste byli fit a zdraví, musíte neustále procvičovat také mozek a paměť, abyste byli mentálně stále agilní," tvrdí osminásobný světový šampion v paměťových kvízech Dominic O´Brien.

Po hodině tréninku si prý může dopřát linecké či máslové sušenky, po dvou hodinách i celý pytlík vajíček z mléčné čokolády či gumových medvídků. Přesně tolik energie, co laskominy obsahují, spotřebuje jeho mozek při luštění sudoku.

Takže mazejte do trafiky pro sudoku ! :D
zdroj - proženy.cz

Jinak, nejde mi tu vložit obrázek ..
Pa Mel + Ještě pořád na nekonečné žravce.

City

5. listopadu 2009 v 18:23 Deník
Už jste si někdy uvědomili, jak důležitá je schopnost cítit?! Jaký by svět bez citů byl?! Chmurný a bez života! Bez lásky k ostatním, bez hudby, která nás dostane do dobré nálady - smutku i párty horečky ;-) , bez gest, bez úsměvu, zkrátka bez jakéhokoliv citu .... !!! ???

Mám mírný zafar smyslu života, nesmíte se tomu divit, každopádně chci znát váš názor.
+Mel+

1.11.2009 Ne

1. listopadu 2009 v 18:40 | +Melody+ |  Den za dnem
Poslední den prázdnin. Jak jste si ho užily? Já jsem dopoledne přijela od kamarádky a celý den spala, takže je vám jasné, co se dělo v noci.
Jsem tu zase jenom na skok, jak jste si snad stačily všimnout, je tu podzimní design. Ohledně mého hubnutí, je to pořád dokola. Buď jím moc a přibirám a pak zase nic a hubnu - vlastně, zbavuju se enegie, cukrů, svalů .... Nemůžu se dostat na tu notu zdravého hubnutí, pořád mě přemáhá nějaká touha ke štíhlosti, ale ta čokoláda a chipsy na stole se tak krásně vyjímají.

Budu končit, ještě vás objehnu, kouknu se, co je u vás nového. Papa +Mel+

4. Design

1. listopadu 2009 v 18:33 | +Melody+ |  Designy
Máme tady podzim, sice už nějakou dobu. Jelikož nejsem na grafiku apod. moc stavěná, je tu rádoby podzimní design. Ale stejně jsem nějakým záhadným způsobem spokojená. Že by se osvědčilo - V jednoduchosti je krása?


+M+