Srpen 2009

21.8.2009 Pá

21. srpna 2009 v 20:33 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki holky, teďka jsem u kámošky. S hubnutím je to na hovno, bo jsem se na to vykašlala a jím co chci. A taky jde o to, že poslední dobou nejsem vůbec doma, takže jím, co se naskytne.
Užívám se poslední dny prázdnin, a hrozně se těším na internet. Tak papa +Mel+

Vážně nevím, kterého je, ani co je za den

11. srpna 2009 v 13:45 Den za dnem
Dneska byl velký den. Můj první trenink za celé prazdniny. Vešla jsem do gymny,a nikde nikdo. V šatně byla pouze jedna moje kámoška a pak došly další dvě. A z toho plyne, že na to každý prdí. A to z vysoka. Já ne, sice mě to nebaví, ale 50kilo je tak krásné číslo.
Momentálně máme pauzu, tak sedím na notebooku v kanclu a doufám, že si mě nikdo nevšimne. Trenér to sice ví, ale jde o malé. Jsou to malé děti a ty nechápou, že já jsem v gymnastice OUT a nikdy to nebude jako dřív. Takže - přijdu, odposiluju si a pak jdu domů.
ALE teďka čekám na holky, pač si pak zajdeme na rehabky a potom jdu k jedné z nich spát. A ráno, zase na trenal. A tak pořád dokola. Ale dobré na tom je, že nemám šanci pořád jíst. Ráno, jako snídaně - pak oběd po treninku - pak zase trenink - a večer budu snad tak grogy, že na jídlo nebudu mít ani pomyšlení, no uvidíme.
Až se zase dostanu na comp, tak dám vědět, jak probíhámoje zoufalé hubnutí.

Dlouhý článek, eh, tak příjemné čtení, oficiálně se uvidíme v září. Mel

7.8.2009 Pá

7. srpna 2009 v 15:20 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahoj holky, jsem u Soffi na compu. Jak se máte? Internet už nemám , takže furt dokola hraju The sims 2 a poslouchám svůj milovaný hipec. Přijely mi dvě sestřenky, takže se aspoň nudíme spolu.
Jinak u mě nic nového, akorát od pondělí už máme treninky, tak snad něco zhubnu. Přibrala jsem, protože pořád jím. Už žádné - pravidelně, malé porce, zdravě. Strčím si do huby všechno co mi přijde pod ruku, ať už je den nebo noc. Říkám si, jo to v gymně zase zhubnu, ale s takovou se na svých vysněných 50 kilo nikdy nedostanu.
Tak papa, až budu na netu, tak se těším, jestli si přečtu nějaké komenty, udělá mi to radost.
+Mel+

3.8.2009 Po

3. srpna 2009 v 17:30 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki, no nevím čo sa děje, ale internet pořád jede. Vydíte, jak se ta věta rýmuje, to mám z toho hip-hopu. Pořád dokola poslouchám takové pecky jako Kontrafakt, DNA a H16. Ale i spoustu dalších.
Venku je hrozné vedro, ale stavila jsem se za kámoškou, kterou jsem dlouho neviděla, poznala jsem jejího chalana. V poho kluk, a navíc se k sobě hodí. Je vidět, že je kamí šťastná, a proto já taky.
Hubnutí jde z kopce, nějak mám žravky a nemůžu přestat. Tak se du za každou z vás Sbček ozvat, že jsem pořád tady, no.

2.8.2009 Ne

2. srpna 2009 v 8:01 | +Melody+ |  Den za dnem
To byla noc holky. Snažím si vzpomenout aspoň na něco,ale nějak mi neslouží paměť. Ale vypadalo to asi tak - přijela jsem za kámoškou, čekala jsem na ni v parku. Až odjedou její rodiče. A pak to jelo, jejímu bráchovi přišli ňácí kámoši. Stáhli sme ferneta, a při fotbale hnusnou pálenou slivovičku. (Dala jsem 2 góly ) . Potom jsme šly do hospody, taková krásné černé koťátko šlo celou cestu s náma. A tam jsme hráli stolní fotbal, no něco málo jsem dala. Už jsem lepší než zezačátku, ale oproti klukům to byla OUT hra. Dali jsme pivko, 3 skla. Šla jsem grcat, pak pivo a 2 skla, šla jsem zase. Pak jsem přišla k tomu baru:"Prosím Colu." Ta servírka měla dost. Pak jsem už sekala latinu. Odmítala jsem všechen chlast a trávu, která mi byla nabídnuta.

Už musím jít, za chvilku mi jede autbus, a jelikož jsem v také prdeli za Ostravou, musím to stihnout. Navíc je neděle, a ty busy aj špatně jezdí. Tak papa holky, a děkuju za všechny komentáře. MVR