Červenec 2009

31.7.2009 Pá + Loučení

31. července 2009 v 12:56 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak dneska máme poslední červencový den, to znamená, že poslední internetový den. Celý srpen budu asi číst knížky, nebo já fakt nevím . Dneska už není nikdo bez netu, jak já to zvládnu. Uff
Chtěla jsem tu pisat nějaké články na hubnutí, ať si máte co číst, ale pak jsem si řekla, že už stejně všechno víte. Třeba, že se má jíst pravidelně po malých dávkách. No to se píše všude, už to dávno víme, něco nového by nebylo?! TAK
Jsem se s váma chtěla rozloučit, mějte se ten poslední měsíc prázdnin moc pěkně, nemažte si mě s Sbček, už se nemůžu dočkat 1. Září, věříte mi?! Hnedka vám všem napíšu na blog, "jsem zpátky" a bude to zase jako dřív. MVR

Ještě něco, dneska jsem se vážila, Oficiálně se s váma loučím s 56ti kily. Musím se pochválit, nakoplo mě to. Celý spren budu na sobě makat. A vy taky, holky. Ať sme v záři KUNDYY. A kluci se z nás poserou.

30.7.2009 Čt

30. července 2009 v 20:11 | +Melody+ |  Den za dnem
Je dneska čtvrtek nebo středa? Nevím, no jenom jsem vám chtěla oznámit, že celý srpen nebudu mít internet . Takže nevím, jak se budu dostávat na net, a jak to bude se článkama, plsky nemažte si mě z Sbček. Tady vám dávám svoji colorku, kterou jsem před chvilkou udělala.
Papa Andy

28.7.2009 Út

29. července 2009 v 12:42 | +Melody+ |  Den za dnem
Marjá, to nám ale ubíhá. Za pár dnů už máme polovinu prázdnin zasebou a mě přijde, že to ani nezačalo. Za cvhilku zase škola, a připadá mi, že ten kolotoč nikdy neskončí. Ale radši, než pracovat, že ..
Ohledně seznámení, řekla jsem některým svým Sbčkům svoji přezdívku na Facebook, tudiž i pravé jméno, a nemá smysl to skrývat. Takže jmenuju se Adriana, ale všichni mi říkají Andy.

Dneska jsem si šla koupit cíga a pak odprovodit kámošku na tramvaj. Pak jsem si zašla do shopinu, vybrat si nějaké nové boty, ale nikde nebyly dostatečně pěkné, abych je nosila, nebo byly moc drahé. Tak jsem odešla z nepořízenou.

Měla přijet Soffi, měly jsme jít zase na solárko, ale odřekla, že už tam nebude chodit. No, tak budu chodit sama, co se dá dělat. Já chci být krásně opálená a hlavně chci, aby se zamnou chalani otáčeli s úžasem a říkali si - KUNDAAA

No já valím, tak se majte +Mel+

27.7.2009 Po

27. července 2009 v 22:13 | +Melody+ |  Den za dnem
Tak jsme dneska byla se Soffi v Shoppinu a potom jsme šly na solárko Wowky, já po X roce a Soffinka poprvé, a přímo na to ležací. Bylo fajn, upekly jsme se a ve sředu ideme zase.
U nás doma jsme daly maraton fotek, většinu z nich jsem si natřískala na Facebook a čekám kladné komenty, teda jestli tam někdo napíše.
A proto mám holky nápad, vykašleme se na anonymitu, aspoň mezi nám Sbénkama a uložíme se navzájem do přátel, budeme si písat komenty a názory ... Nevím, jak vy, ale mě to tady na blogu nestačí, chtěla bych být s váma v kontaktu prakticky pořád.
A taky mě napadlo, Teujfel, ty si taky z Ovy, tak nezjadeš semnoí s Soffi někdy ven?! Seznámíme se? Tak holky prosím .. :) Napiště, že souhlasíte budu ráda. Já to vidím jako dobrý nápad. Co vy?!

Prozatím ještě +Melody+

26.7.2009 Ne

26. července 2009 v 21:17 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojky, tak jsme si v te čajce daly banánovou vodárnu, byla super. Pak jsme vychlastaly tak 150 litrů kofoly, a úplně mě bolí nohy. Hrály jsme tak 15 her stolního fotbalu, ale máme všechny dobrý pocit z toho, že nám to začíná jít.

Šla jsem na tramvaj, ale měla jet až za 20 minut, o víkendu to "užasně" jezdí. Jela jsem teda jinou a pak ten KUS došla. Takže procházka. To je taky počítá.
Teďka jsem snědla jakési bramborové placky (3Ks) a 2 tmavé, zrné chlebíčky. Popíjím bílý čaj.
Zakotvím to na balkóně při cigaretce a budu poslouchat Mjuzik. Tak papa +M+
MVR

25.7.2009 So

25. července 2009 v 18:43 | +Melody+ |  Den za dnem
Zdravím holky, tak jsem spala u te kamošky a kolem dvou ráno tam za náma přišel její naměsíčný brácha a cpal se za náma do postele. Říkám:"Co je?" A on jenom - promiň a šel.
No nezachápala jsem, kámoška dostala záchvat smíchu a pak sme spaly dál. No, ráno jsem se najedla a šla na chvilku ven. Doma mě matka pěkně naštvala, zase byla protivná jak vřed na řiti a zlost si vylývala na mě. Jinak nic. Zítra asik půjdem na Vodárnu kajsi do čajky.
Na karaoke sme nebyly, odložilo se to na příští týden, ale už se těším. Tak Papa
Jaký den jste měly vy?

24.7.2009 Pá

24. července 2009 v 14:28 | +Melody+ |  Den za dnem
Zrovna se dopuju ledovým kaffem, sice je to plné cukrů, ale tak co už. Povím vám, že jsem celou noc nespala. Napíšu to -
Přišla jsem v deset večer domů, osprchovala se šla si lehnout a NIC. O pět hodin později jsem dostala hlad, ale byla jsem tak zhnilá vstát z postele, že to za chvilku přešlo. O hodinku později jsem to vyřešila cigaretou a pak si šla zase lehnout.

Začlo svítat . A až se uplně rozednělo, bylo šest hodin, usla jsem. To je taková ironie.
No a vzbudila mě matka telefonem, kolem dvanácti. A hnedka jsem měla jít ven za děckama chlastat. Na to kašlu. Čekám na kámošky zajdeme si dolů do hospody a zahrajeme stolní fotbal, večer jdeme na karaoke. Dneska u mně spí. To bude NOC .. další, kterou neprospím.
+M+

Milly & Becky Rosso

23. července 2009 v 15:30 | +Melody+ |  Thinspo
Právě jsme se dodívala na film - Legally Blondes a moc se mi líbil, tak jsme pozjišťovala co jsou ty holčiny vlastně zač. Krásné štíhlé, dám je pod rubriku Thinspo. Moc se mi líbí. Už ten jejich Barbie styl. Doslova.

23.7.2009 Čt

23. července 2009 v 12:15 | +Melody+ |  Den za dnem
Čuski
Tak dneska idu s kámoškama do Lasa, to je takový obchod v centru, kdysi tam prodávala moje mamka. Pak zaskočíme na Dubinu na Zahrádky, to je venkovni hospoda, kde ti prodaj chlast. Dám si pivko a pokecám, už jsem se s holkama dlouho neviděla.

No ale z piva, roste "pivní pupek" Ale já budu mít tučné brucho, které je sexy.
Optimisticky naladěná Mel vás všechny pozdravuje. Papa

22.7.2009 St

22. července 2009 v 21:38 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojík holky, tak dneska se nic nedělo, bylo hrozné horko a teďka jsme zrovna docvičila. Pořád to šulám a musím se k tomu nutit . Měla jsem jít na koupaliště se Soffi, ale nějak jsem vstávala o půl třetí, nemám peníze, jak jsem zjistila a stejně se mi nechtělo. Já jsem tak lenivá, až to bolí.

Zlepšuju si náladu posloucháním Lee Hyori, Britney popřípadě čekuju Hipec. A na nějakém vašem blogu děvčátka jsme četla, že z kouření se ukládá tuk hlavně v oblasti břicha. Je to pravda?
+M+