Duben 2009

30.4.2009 Čt

30. dubna 2009 v 20:07 | +Melody+ |  Den za dnem
Čtvrtek

Yeah. Zítra je volno! Máááj. Tak c? S kým ho strávite? S klukem, rodinou nebo doma v posteli?
Já nejspíš to třetí, nebo pudu ven s kámoškama. :)

Ve škole jsem nebyla. Dneska mi sundali dláhu, ani nevíte jak se mi konečně na té klávesnici dobře píše. Ortéza se objednala a příjde až v úterý. :(

Dneska jsem byla se Soffi po dlouhé době venku. Šla jsem s ní do aerobicu, chtěla jsem se podívat, jak to tam chodí. Pak šla semnou do gymky kouknout se zase ona :D:D

P.S. Lítala jsem po celé Ostravě než jsem našla "zdravotnické potřeby". Uááá to byly nervy!
P.S. 2 To už jsem vám říkala, že mám překopaný počík a složky se všemi svými věcmi, jako povídky, obrázky, hry a všechno už NEMÁM ??? !!!!
+M+

29.4.2009 St

29. dubna 2009 v 16:08 | +Melody+ |  Den za dnem

Hmm .. Ve škole jsem to jakšpakš dala. Psali sme teda z toho zemáku a fyziky. OK Je mi celkem jedno co z toho dostanu. Dneska jsem zase oželela gymnastiku a šla místo toho přes Bělský Les do hospody, kde jsem is dala Nanuk Paráda. Nějak mě chuť na pivo, přešla.

Teďka jsme doma, musím se naučit chemii a ruštinu! Taaak se mi nechce.
CO se týče toho kluka, dneska ve škole mi přišlo, že se na mě furt čumí ... ALe víš jak.
Další věc, zajdeme spolu někam ven, ale až budeme mít čas, Stejně mu furt lezu do prdele.
+ Nějak se červenám, když na mě promluví. Nikdy se mi tohle nestávalo. Dycky šly kluci domně a já jsem je měla v piči.

+M+ Chjooo :) Jinak moc děkuju za rady, ocením i další, dokud s ním něco nebudu mít.
Pak budu aler chtít poradít, jak na to, abych mu připadala tan nej a jediná ..
Tak peace

28.4.2009 Út

28. dubna 2009 v 12:32 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahoj

Tak mi kámošky poradily, že ho mám kašlat. Ta nej řekla: "Ikdybych ti poradila, uděláš si to po svém" .. Tak si ho nebudu všímat no! Zrovna tak před 5ti minutama jsem byla v bufetu a on tam šel s ňákou holkou a řekl mi čau .. Neodpovědela jsem. :D No jestli chce obnovit naše přátelství, tak ať se snaží sám.

Na comp už se nejspíš dneska nedostanu. Do šesti jsem na tréninku, pak mám Show dance. Celkem se těším, minulý trénink jsme začli formace a je to moc pěkné. V gymce a ve škole to vypadá bledě, nehledě na to, že mám furt tu dláhu a vypadám jak robot :D

P.S. Chtěla bych se vá otázat, jestli je to, co jsem vyřešila s tím klukem, správné, nebo máte návrhy na jiné řešení. papa +M+

27.4.2009 Po

27. dubna 2009 v 19:05 | +Melody+ |  Den za dnem
Škola - No, ráno jsem šla na trénink a ... nikde nikdo. Pak jsem se dozvěděla, že jsou příjmačky.
Tak jsem trčela ve škole do 9:50, mezitím jsem prošla snad všechny co znám a ještě se neučili.
Prví dvě hodiny - Matika (+ 1h, měli sme supl) a učitelka nikde. Ne že b nám to nevadilo, tak jsem se s kámoškou zvedla a šla za školu kuřit. Naštěstí nás nikdo nenačapal.
Následující hodiny v poho - Aj, Čj, Che.
Trénink - Jsme nešla, heh ... Uvažuju, že s tančením seknu, teda konkrétně s Disko Dance. Nestíhám a + mě nebaví. Kámošky šly kemně, pak jsem jednu z nich odprovodila na Hotel Bělský les, bydlí až kajsi v prdeli - Stará Ves.

A tak mě napadlo, tady někde bydlí .. ehm ON :) Tak jsem mu zavolala. Nejprve mi řekl, že se musí učit. OK ALe potom začal brblat, že se mu nechce a pak že ho rodiče nepustí.
Tak jsem si asi měla vybrat. Jsem se nasrala a prostě mu řekla, že mu nevěřím ani Ahoj + Že je to hajzl. .. No náš rozhvor měl mnohem větší spád, ale tady ho vypisovat nebudu.
Asi ho mám fakt ráda, pač mi to, hnedka co jsem položila telefon, bylo líto.
Už jsem ho kašlala a jela domů.
Papa musím se jít učit :) +M+

26.4.2009 Ne

26. dubna 2009 v 15:00 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki, včera jsem slíbila, že se ozvu, tak jsem tady. Animka je naprosto parádní, měla jsem ji dlouho jako spořič displeje na mobilu, který má stále u sebe učitel ! Mi ho zase zabavil, hajzl!

REPUBLIKA (sobota)
Tak jsem přišla na sraz do Shopping Parku, pač jsme ještě s kamí koupily trenérce bonboniéru a kytici (nádherná růžová, byla za 300), ale stála za to. V květinářství jsem si + koupila takovou kartičku za 35Kč s citátem o přátelství. Uvažuju. komu jí dám :)
Pak jsem, jakožto vlastnitelka VIP lístku, pořád jedla .. samé kuřëcí stehýnka, Cola, spoustu ovocea zeleniny, zadarmo. (vidíš Soffi, měla si jít přece jenom semnou!). Fandila našim a vyhřívala si prdel na kožených sedadlech.

Byly sme druhé :D ... WOW ... A kdybychom nepodělaly přeskok, tak první. Chjo ... + Naše překvapení pro paní trenérku se uskutečnilo. Kámoška z družstva si vzala mikrofon od jakési hlasatelky a veřejně paní trenérce popřála k narozeninám a poděkovala za ty nervy, které s náma měla atd. Všichni tleskali, paní trenérka měla obovskou radost, a samozřejmě jsem vyběhla za ní na prostná, postavila se do řady a popřála ji všechno nejlepší.
Po vyhlášení zamnou přišla, dala mi svou medaili na krk a odešla. Stála jsem tam jak opařená a nevěděla, jak reagovat. Pak jsem ze sebe vymanila pouze děkuju a šla s ostatníma holkama do šatny, kde mě zdupaly, že ta medaile není moje! Tak jsem se prostě nasrala a šla domů.
Nehledě na to, že jsem s něma měla jít na Stodolní a pořádně to všechno oslavit.

P.S. Měla jsem šusťákovku s motivem našeho klubu, takže is každý myslel, že jsem závodnice a mohla jsem i do závodky a na cvičební plochu. :) heč
P.S. 2 - Trenérka musela nastoupit, po mém zranění, jako náhradnice, takže proto má tu medaili.

DOMA

Návštěva byla složena s tety, která přijela, mamčiny kámošky s manželem + 2 děti. Pak samozřejmě já, mamka a přítel. Jelikož jsem byla ještě nějakou dobu po příchodu domů nasraná, jak už jsem se zmínila, moc emnou do řeči nebylo. Pak to naštěstí přešlo. A já se přidala do debaty.
Pak jsem šla s tím mačiným přítelem do večerky pro piva a česnek (Pan manžel něco smažil), koupila si cigarety a vyšla ven. Najednou zavolal "Počkej, zahulím si!"
"COoo? ... Seš si jistý co říkáš?" No nevěřila jsem, tak vytáhl trávu a hulil.
No nijak jsem nereagovala a počkala až dohulí teda no, prý že to mamka ví, ale já nemám důvod jí to říkat. My dvaja jsme jakoby kámoši a robíme samé chujoviny.
PAPA :) +M+
Neděle - A nic se neděje. Nějak se prokousávám k učení a nudím se.

25.4.2009 So

25. dubna 2009 v 20:16 | +Melody+ |  Den za dnem
Máme návštěvu, rozepíšu se zítra, ale krátce řečeno byl tenhle den takový:¨
+M+

24.4.2009 Pá

24. dubna 2009 v 21:52 | +Melody+ |  Den za dnem
Ahojki jsem tu jenom na skok, právě jsem se přežrala chipsů a poslouchala, jak mi maminka promlouvá do duše, že jsem přišla teprve před patnácti minutama. :D
Jsem unavená, celé odpoledne jsem byla na teamgym, měli trenink. Tak jsem tam oxidovala a popovídala si se snámými s ostatních klubů.
Zítra republika, a trenérka má narozky. Jdeme ji ještě před tím koupit kytku a nakonec závodu ji před všemi popřejeme do mikrofónu. Luxus co?!

+M+

23.4.2009 Čt

23. dubna 2009 v 19:42 | +Melody+ |  Den za dnem
Zdravím . V obýváku hrajou piráti z Karibiku a já jenom tak letmo poslouchám.

Dnešek nebyl ničím zajímavý, snad jenom tím, že mám VIP vztupenku na Teamgymy. Takže nebudu muset nic platit. Konkrétně, je to pro někoho z mých známých, pač bych tam mohla tak jako tak. Pořadatele jsme my (Sareza - Ostrava Poruba - Sobota 15:00 ) Přijďte!
Já jsme ta tlustá s rukou v dláze, třeba se tam potkáme

Zítra jdu normálně do školy, pak rovnou na Sarezu, musíme přiupravit nářadí, večer v 18h je volný trénink. ...

p.s. Dávám se na bílý čaj. Na zelený si už mé tělo tak zvyklo, že žádné - musím na velkou - už není.

Už jste měli někdy sushi? Výborné, zdravé ... Eh, já to ještě nikdy neměla
+M+

Tak teda ty moje nové vlasy + špeky

22. dubna 2009 v 22:29 | +Melody+ |  Fotky
Už je mám ale celkem dlouho, tak týden ..
Vzpomínate si ještě na ty moje růžové .. NE? Tak - klik -
+ Moje povídání a 2 fotky

Od puberty buřtem!

22. dubna 2009 v 21:38 | +Melody+ |  Příběhy
zdroj - www.derewi.blog.cz (všichni znaj )
Obrázek je můj
Ahoj všem.
Můj příbeh bude truchu odlišnější než Vás všech. Jelikož mi není 16 ale 34,mám nádherného 3letého klučinu, docela průměrného manžela a fantastického přítele a přesto trpím stejnou stupidní psychickou úchylkou - bulimií.
Začalo to dávno, když mi bylo nějakých 14 let a začala jsem růst a zároveň tloustnout. Samozřejmě že při výšce 182 cm nemůžete vážit 50kg ( můžete ale není to asi zrovna zdravé ). Jenže já jsem tloustla a tloustla, moje maminka která měla v mládí stejný problém mě preventivně upozorňovala " Nejez, budeš tlustá !" tudíž dosáhla úžasného efektu: začala jsem žrát tajně a to víc abych se nacpala dopředu.
Ve svých 18 letech jsem se dopracovala k "nádherným" 116 kilům.
Všechny moje kámošky měly kluka, některé se vdávaly a já , Byla jsem hnusné tlusté cosi, co nikdo nechtěl - Golem který je středem pozornosti ale ne proto že by chtěl. pak plynuly roky až jsem najednou ve svých 28 letech navštívila jednu paní doktorku která se zabývá hubnutím a podařilo se mi zhubnout 40 kg.
Najednou bylo všechno nádherné, motali se kolem mě mužský, každý mě chválil, obdivoval. Konečně se za mě nemusel nikdo stydět.
Vdala jsem se za člověka který mě po celou dobu hubnutí podporoval a držel mi palce, strašně moc mi pomohl. vzala jsem si ho, mám s ním 3letého syna, v těhotenství jsem přibrala 13kg a to jen proto že jsem se nekontrolovala ! celé těhotenství jsem ŽRALA - ZVRACELA ze strachu že ztloustnu. To mi vydželo do dnes. Nejdřív jsem zvracela jen v pátek a v sobotu a ostatní dny jsem držela přísnou dietu, ale nyní, zvracím i 2x denně. Místo toho abych byla šťastná za všechno, zvracím i na úkor toho klučiny. Myslím na žřádlo 24 hodin denně, místo toho abych si sním hrála a učila ho spostu věcí.
Nevím jakz toho ven, budu musez k odborníkovi, ale těžko člověk přiznává že dělá něco tak odpornýho jako já. Vím že mi nepomůže nikdo, je to všechno o psychice ale jen chci říci že v tom nejste sami a že i starší ženský mají tenhle problém.
Ahoj a buďte statečný !!!!!!!!!!!!!!
+M+