23.1.2009 Pá

23. ledna 2009 v 6:50 | +Melody+ |  Den za dnem
Pátek

V tuhle dobu už bych měly být na cestě do školy - HV.
Chápete, že se mi nechce, usnout nemůžu a navíc se už dneska na počítač nejspíš nedostanu. Po škole musím domů dát nažrat kočce a pak fííí k taťkovi. Moje sestra totiž slaví 5té narozeniny.
První hodina, teda .. ta na kterou bych měla přijít po hudebce je ZSV. Pro ty co neví co jest - Základy společenských věd, prostě občanka!
Hmm pak následuje zpívání zamilovaných písní v učebně hv. J, každý v pátek o velké přestávce tam paní "profesorka" vymýšlí různý program. Např minulý týden nám tam zpíval a hrál na kytaru SÁM pan ředitel
No a následně už nezjímavé a nudné předměty jako je angličtina, fyzika a zeměpis.
+ Dějepis, ale ten mě baví. A zase moje oblíbené uff ... když si představím, že mě to teprve čeká.Jídelníček pro dnešní den si budu zapisovat, a později doplním.
Snídaně - Chleba s vajíčkovou pomazánkou
Zrovna jsem dojedla :-)
Ve škole - nic
Ale měla jsem hrozný hlad
Oběd - Kolinka na sladko (13:50)
Svačina -
Večeře -

Je právě 13:56 a já přišla ze školy.
V ZSV jsme probírali emoce a schopnosti dětí. O naši slavné velké přestávce nechyběla zamilovana píseň - Sladké mámení, kde se všichni rozjeli
Angličtina byl Ok, opakovali jsme časy, v dějepise a zeměpise pokračovalo učení podle osnov!
Ve fyzice jsme šly na počítače, jelikož někteří jednici neměli dosud uzavřenou známku.

Po škole jsme šla s kamarádkama do nejbližšího bistra! Díky bohu jsem tu stovku, co jem měla u sebe, utratila už ráno, a to za dárek už k zmiňovaným sestřiným 5tým narozkám. - Panenka Barbie "Nepravá od Matella".

Snad už si na jídlo dneska nic nedám, ale macecha mě určitě zase bude krmit těma oplatečkama co tam doma mají, snad opravdu chce abych byla tlustá!! Musím odolat.
+M+
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.